Окуляри для водіїв: які краще вибрати

23.04.2020

Сонцезахисні окуляри - неодмінний та необхідний аксесуар для водія, тому так важливо навчиться правильно вибрати їх. Експерти LuckyLOOK підготували низку корисних порад.

Як вибрати сонцезахисні окуляри для водіїв

Порада № 1

Вибирайте окуляри, у яких максимально зручно, адже комфорт – це основний критерій правильного підбору сонцезахисних окулярів. Окуляри не повинні тиснути на перенісся і стискати скроневі частки, але при цьому окуляри повинні щільно і надійно сидіти на переніссі.

Порада №2

Вибирайте окуляри з великою лінзою та вузькими дужками, щоб уникнути перешкод у периферичному зорі. Ідеально підходять авіатори, класичні та модні моделі в металевій та рогових оправах.

Порада №3

Експерти LuckyLOOK рекомендують вибирати окуляри у сірих, коричневих кольорах з градієнтним покриттям, тому що такі відтінки нейтральні та максимально правильно зберігають колір. Варто звернути увагу і на жовті та бурштинові відтінки окулярів, бо вони чудово підвищують контрастність і роблять зображення чіткішими, особливо у темний час доби. Саме тому у народі назва таких окулярів – антифара.

Порада №4

Рекомендуємо зупинити свій вибір на поляризованих окулярах для водіїв. Такі окуляри відмінно відсікають відблиски від плоских поверхонь, тим самим покращують видимість та комфорт при водінні.

Порада №5

Купити сонцезахисні окуляри для водія краще ті, лінзи яких виготовлені з оптичного полімеру преміумкласу через їх низьку травмонебезпеку. Окуляри зі скляними лінзами розбиваються на дрібні уламки, у той час, як окуляри з оптичного полімеру в гіршому випадку ламаються на великі гладкі елементи, а найчастіше при ударі просто виштовхуються назовні.

Де придбати сонцезахисні окуляри для водіїв

Купити окуляри для водіїв у Києві та в Україні дуже просто у нашому інтернет-магазині. Ми безплатно доставляємо замовлення по Києву та відправляємо покупки по Україні Новою Поштою. Орієнтовні терміни доставки 1-2 дні. Крім цього, ми обробляємо санітайзером окуляри під час відправлення.

У подарунок до кожної одиниці окулярів фірмова серветка для протирання лінз та брендований чохол для зберігання.

Оцінка статті 0

Написати коментар

Оцінка