Підбір окулярів on-line

Вибачте, ця послуга тимчасово недоступна!

Працюючи щодня з клієнтами, ми розуміємо, як важко Вам самостійно вибрати комфортні для себе сонцезахисні окуляри.

Саме тому ми пропонуємо нашу супер послугу!

Новий WOW-сервіс від LuckyLOOK – експертна консультація та підбір сонцезахисних окулярів on-line. Вибирайте на сайті окуляри, які ви б хотіли приміряти. Надсилайте Ваші фото та фото аксесуарів нам через форму "онлайн підбір". Експерт LuckyLOOK зв'яжеться з Вами та допоможе підібрати ідеальний варіант саме для Вас. Допоможе скласти кілька стильних образів із асортиментом сезонної колекції.

А якщо Ви вважаєте, що сонцезахисні окуляри Вам не підходять, ми з радістю розвіємо цей міф, як це робимо щороку для сотень тисяч клієнтів, які із задоволенням носять наші сонцезахисні та іміджеві окуляри. Ми як експерти з професійного підбору сонцезахисних окулярів точно знаємо, що цей аксесуар підходить кожному. Потрібно тільки знати правила їхнього підбору, асортимент та актуальні тенденції моди. ⠀

Більш того, сонцезахисні окуляри – це не просто аксесуар, але і Ваш захист від шкідливого впливу ультрафіолету та мікробів, що передаються повітряно-краплинним шляхом.

Ми, як експерти своєї справи, забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та при онлайн підборі вивчаємо Ваше фото, як в окулярах так і без.

Вибираючи окуляри для Вас, наші стилісти враховують:

  • Ваш стиль та побажання
  • ширину вилиць і перенісся
  • цветотип: колір волосся та очей, тон шкіри

Вибирайте моделі на сайті, звертайтесь до нас, надсилайте свої фото, а наші експерти подбають про онлайн-підбір та проконсультують Вас безкоштовно. Нагадуємо, що з кожною парою очок йде м'який чохол у подарунок та серветка для протирання лінз. Обирай LuckyLOOK!

Вибирай швидкий та зручний шопінг!