Сонцезахисні окуляри. Гарантія та сервіс

Загальні відомості

Сонцезахисні окуляри виготовлені з матеріалів, дозволених для застосування Міністерством охорони здоров'я України та безпечні для використання.

Сонцезахисні окуляри пройшли державну санітарно-епідеміологічну експертизу, що підтверджується укладанням Державної санітарно-епідеміологічної служби Міністерства охорони здоров'я України.

При виробництві сонцезахисних окулярів використовується в частині оправи сплав, що має високу міцність і стійкість до корозії, в частині сонцезахисних лінз – лінза із захисним покриттям, що захищає від UV (ультрафіолетового) випромінювання. Носоупори виготовлені з гіпоалергенних матеріалів.

Дані про основні властивості товару та загальні споживчі властивості

Використовується для захисту органів зору від прямого сонячного світла.

Придатна для використання в нормальних умовах без надмірних навантажень за умови дотримання правил експлуатації та умов ефективного та безпечного використання

Правила користування сонцезахисними окулярами

  • Використовуйте окуляри лише за їх прямим призначенням
  • Не використовуйте окуляри як обруч для волосся
  • Не носіть окуляри на голові
  • Одягайте і знімайте окуляри обома руками
  • Зберігайте у твердому футлярі
  • Використовуйте спеціальні засоби для чищення (спеціальні м'які серветки без ворсу, спеціальні спреї за доглядом, теплу мильну воду).
  • Бережіть від подряпин
  • Протріть м'якою серветкою
  • Не застосовуйте до оправ, сонцезахисних лінз, носоупорів механічні зусилля, не піддавайте термічній обробці, впливу рідин, крім дозволених.


Відомості про умови зберігання

Забороняється зберігати оправу ближче ніж 1 (один) метр до опалювальних приладів, під прямим сонячним промінням. Не допускається зберігання сонцезахисних окулярів у приміщенні з речовинами, що викликають псування металевих або пластмасових деталей оправ, сонцезахисних лінз.

Гарантійні зобов'язання виробника (виконавця)

Виробник гарантує відповідність вимогам до основних властивостей товару за умови дотримання правил його транспортування, зберігання, правил експлуатації та умов ефективного та безпечного використання.

Гарантійний термін 6 місяців з дати придбання споживачем за дотримання правил його транспортування, зберігання, правил експлуатації та умов ефективного та безпечного використання.

Термін придатності (термін служби) товару: необмежений, за дотримання правил його транспортування. зберігання, правил ефективного та безпечного використання.

Товар не містить шкідливих для здоров'я речовин.

Найменування та місцеперебування виробника товару «WENZHOU ZHOUYI INTERNATIONAL TRADE CO., LTD» room202, building 2, Manshun Mansion, Chezhan road.

З питань ремонту та технічного обслуговування товару в межах гарантійного терміну звертатись за місцем придбання товару. У разі недотримання зазначених правил користування компанія LuckyLook не несе відповідальності за його механічні пошкодження.

Товар пройшов експертизу Державної СЕС МОЗ України. З копією Висновку Державної санітарно-епідеміологічної експертизи можна ознайомитись за місцем реалізації товару.

Національний знак відповідності засвідчує, що товар відповідає вимогам обов'язкового в Україні Технічного регламенту засобів індивідуального захисту згідно з Декларацією про відповідність UA.TR.076.D.071502-19"