Наймодніші кольори осінь-зима 2020/2021

07.09.2020
Інститут кольору Pantone представив світові палітру трендових кольорів у сезоні осінь-зима 2020-2021.

Amberglow – насичено-помаранчевий

Яскравий, насичений, найконтрастніший з усієї палітри модних кольорів. Такий колір вселяє впевненість у собі та заряджає енергією.

Samba – приглушено червоний

Самба – бразильський танець, який рясніє життям, радістю та любов'ю. Червоний колір енергії, саме він асоціюється у Pantone з таким святом життя, як танець самба. Любов до себе та оточення, впевненість – все це у приглушено червоному.

Sandstone – пісочний

Не такий блідий, як нюдовий, і не такий насичений, як помаранчевий. Пісочний колір в образі виглядає елегантніше і виграшніше. Цікавий як у поєднанні з іншими кольорами, так і у монохромному луку.

Classic Blue – класичний синій

Глибокий відтінок синього. Не тільки актуальний на осінь та зиму 2020-2021, а й колір року 2020. Класичний синій зробить Ваш вигляд дивовижним та благородним.

Green Sheen – жовто-лаймовий

Відтінок для сміливих. Якщо бажаєте яскраві акценти у своєму образі, однозначно вибирайте трендовий жовто-лаймовий.

Rose Tan – припилено-рожевий

На відміну від інших кольорів палітри, припилено-рожевий заспокоює. Такий колір додасть ніжності та романтики у будь-який вигляд.

Ultramarine Green – ультрамариновий зелений

Досить складний і тим цікавий відтінок зеленого. Такий благородний колір додасть кожній жінці впевненості у собі та своєму потенціалі.

Fired Brick – червоно-коричневий

Поєднання червоного та коричневого відтінків однозначно транслює не лише впевненість, а й суворість та силу. Річ червоно-коричневого кольору забезпечить Вас відчуттям безпеки та затишку.

Peach Nougat – нюдово-рожевий

Найніжніший з усієї палітри. Якщо хочете додати м'якості та романтики до Вашого вигляду, однозначно вибирайте нюдово-рожевий колір.

Magenta Purple – пурпурно-фіолетовий

Цей колір – інтрига та загадка. По-королівськи розкішний пурпурно-фіолетовий зробить Ваш вигляд неймовірним!

Якщо Ви маєте сумніви, який аксесуар і якого кольору вибрати на осінній сезон, заходьте в магазини LuckyLOOK або пишіть нам у Instagram (@luckylook_ukraine) – і наші стилісти проконсультують Вас відповідно до Вашого смаку та їх професійних навичок. Поспішайте придбати трендові головні убори та палантини від бренду, який приносить удачу!

Оцінка статті 0

Написати коментар

Оцінка