Правила підбору головних уборів

12.11.2021

Щоб почуватися впевнено, комфортно та тепло в холодну пору року, потрібно мати ідеально підібраний головний убір. Як у чоловічій, так і жіночій моді бейсболка, панама, шапка та інші аксесуари стали незамінним елементом стилю. Головний убір задає певний настрій усьому образу, він може скрасити ваш аутфіт, так і зробити безглуздим весь look.

Саме тому професійні стилісти LuckyLOOK поділилися основними правилами підбору головних уборів.

1. Вибирайте аксесуар виходячи з того, якому стилю в одязі Ви віддаєте перевагу. Безумовно, зараз існує тенденція міксувати різні напрямки в моді, але не женіться за трендами, головний убір має виглядати гармонійно з Вашим звичним одягом. Грані суворого підбору наразі стерті.

2. Вибирайте лише той аксесуар, у якому Вам комфортно. Це головний критерій, адже тільки він визначає, будете Ви почуватися спокійно і впевнено в головному уборі або постійно поправлятимете, чухаючи чоло, оскільки у багатьох спостерігається алергія на вовну чи інші матеріали у складі аксесуара. Обов'язково приміряйте та вибирайте найбільш комфортні моделі.

3. Враховуйте Ваш колір – колір волосся, очей, тон шкіри. Приміром, брюнеткам будуть личити яскраві відтінки: червоний, синій, зелений – саме ті, які є найактуальнішими кольорами сезону. Блондинкам з теплим тоном волосся личитимуть головні убори теплих відтінків, з холодним півтоном – холодні. Підібрати правильно аксесуар під Ваш кольоротип дуже важливо, адже при вдалому поєднанні головний убір підкреслить блиск і красу Вашого волосся, очей та тон шкіри.

4. Враховуйте особливості форми голови. На невеликий об'єм голови не варто вибирати шапку з дуже великою в'язкою, краще звернути увагу на шапку по голові або ковпак із тонким відворотом. Масивні моделі, наприклад, ангорові пухнасті шапки, ідеально підійдуть на середній та більший обсяг голови.

5. Форма лиця також відіграє важливу роль у виборі головного убору. Якщо Ви власниця круглої форми, ідеальною шапкою для Вас буде та, що не надто низько сідає на лоб, а навпаки, якомога вище. Так візуально вдасться витягнути овал обличчя. Для квадратної форми, дівчатам з чітко вираженими вилицями та лінією підборіддям, вдалим варіантом може бути косинка (осінній варіант: з екозамші, плащівки). Зараз цей аксесуар на піку своєї популярності та в образі виглядає неймовірно стильно.

6. Цього сезону актуально підбирати шапку та шарф у колір верхнього одягу. Модним рішенням у 2021/22 буде монолук у кольорах: сірий, молочний, електрик, зелений, малиновий, теракот. Друге вдале поєднання – контрастне, коли головний убір є акцентом в образі та відрізняється від його переважних відтінків.

7. Вибирайте головний убір відразу під той одяг, який плануєте носити. Перебуваючи на шопінгу у жовтій спортивній куртці, не вдасться підібрати ідеальну шапку до коричневої шуби, яка у Вас вдома. Ви можете пам'ятати колір, фактуру, але передбачити поєднання відтінків, як шапка виглядатиме під потрібний вам верхній одяг навряд чи вдасться. Порада від стилістів: можна накинути на плечі палантин на всю його ширину, так буде легше уявити верхній одяг і підібрати під нього шапку. Також не рекомендується вибирати головний убір з голою шиєю, у комплекті з шарфом завжди шапка виглядає гармонійніше.


Як бачимо, при виборі головного убору необхідно враховувати багато факторів. Адже правильно підібрана шапка допоможе не тільки створити гармонійний і закінчений вигляд, а й підкреслити переваги своєї власниці та власника.

На перший погляд, може здатися, що процес підбору дуже складний, але не для наших експертів, які навчаються в Академії стилістів LuckyLOOK, щоб зробити Ваш шопінг швидким та якісним. Дотримуючись всіх правил підбору, враховуючи особливості Ваших рис обличчя, стилісти легко зможуть надати Вам кілька трендових моделей головних уборів.

Адже стилісти-консультанти LuckyLOOK – це насамперед професійні та кваліфіковані стилісти, які підбираючи головний убір, беруть до уваги всілякі фактори та нюанси. Крім якісного підбору, Ви гарантовано отримаєте гарний настрій.

Вибирайте модні шапки, бейси, капелюхи та інші аксесуари на нашому сайті, звертайтесь до нас у Дірект в Інстаграм, надсилайте свої фото, а наші експерти подбають про онлайн підбір та проконсультують Вас безплатно. Або ж приходьте на шопінг у магазини мережі LuckyLOOK і насолодіться професійною роботою наших стилістів та широким асортиментом трендових головних уборів 2021/22.

? River Mall
? Ocean Plaza
? Silver Breeze
? Lavina
? Gulliver
? Respublika Park

Оцінка статті 0

Написати коментар

Оцінка