Поляризовані окуляри, їх особливості та переваги

05.05.2022

Поляризовані окуляри спеціально створені для Вашого комфорту. Функціональна лінза в таких сонцезахисних окулярах складається від 3 до 12 шарів. Основне завдання – відсікати горизонтальні відблиски від неметалевих поверхонь.

Як працюють поляризовані окуляри?

У яскравий сонячний день світло розсіюється у всіх напрямках. Горизонтально відбиваючись від плоских поверхонь, промені стають більш концентрованими. Такі інтенсивні відблиски викликають не тільки дискомфорт, а й можуть спричинити небезпечні ситуації, оскільки погіршується видимість.

Поляризовані окуляри чудово забезпечують захист від відблисків. Шари лінз блокують інтенсивне відбите світло, тим самим зменшуючи яскравість відблисків та дискомфорт.

Для кого експерти LuckyLOOK рекомендують окуляри з поляризаційною лінзою?

Сонцезахисні поляризовані окуляри стануть у пригоді тим, хто багато часу любить проводити на воді, кататися на яхтах, човнах, та й просто засмагати на пляжі. Поляризовані окуляри для риболовлі – просто ідеальний варіант, адже дуже зручно стежити за рухом поплавця, не відволікаючись на відблиски на воді.

Але такі окуляри не тільки для риболовлі, поляризовані окуляри варто купити і водіям, адже вони також добре відсікають відблиски від дорожнього полотна. Водіння в окулярах Polarized знижує ризик дорожніх аварій, тому рекомендується для автомобілістів, особливо у разі їзди на далекі дистанції. Комфорт, контрастність кольорів, відмінна передача кольору робить поляризовані окуляри для водіїв відмінним вибором.

Так само, окуляри з поляризацією особливо комфортні для тих, хто має підвищену чутливість до світла або раніше мали хірургічні операції на очах.

Чому потрібно вибирати окуляри від сонця LuckyLOOK:

  • Окуляри покращують візуальний комфорт
  • Чудово підвищують контрастність та візуальну чіткість
  • Істотно знижують навантаження на очі
  • Відмінно зберігають передачу кольору
  • Зменшують відбиття та усувають відблиски
Де придбати сонцезахисні окуляри?

Купити поляризовані окуляри у Києві та в Україні дуже просто на сайті нашого інтернет-магазину. Ми безплатно доставляємо замовлення по Києву та відправляємо покупки по Україні Новою Поштою або укрпоштою. 

Оцінка статті 0

Написати коментар

Оцінка
Рекомендовані ТОВАРИ
Акційні ТОВАРИ