Як підібрати головний убір без верхнього одягу?

28.12.2021

Якщо є можливість прийти на шопінг або взяти з собою саме той верхній одяг, під який плануєте носити головний убір, краще зробити саме так. Перебуваючи на шопінгу у жовтій спортивній куртці, не вдасться підібрати ідеальну шапку до коричневої шуби, яка у Вас вдома. Ви можете пам'ятати колір, фактуру, але передбачити поєднання відтінків, як шапка виглядатиме під потрібний вам верхній одяг навряд чи вдасться.

Порада від стилістів: можна накинути на плечі палантин на всю його ширину, так буде легше уявити верхній одяг і підібрати під нього шапку. Також не рекомендується вибирати головний убір з голою шиєю, у комплекті з шарфом завжди шапка виглядає гармонійніше.

Якщо ваша куртка чи пальто мають великий або дрібний принт (в клітинку, малюнки тощо), радимо звернути увагу на головні убори базових спокійних відтінків: білий, сірий, чорний, бежевий.

Також цього сезону актуально підбирати шапку і шарф у колір верхнього одягу, якщо він монохромний. Модним рішенням у 2021/22 буде монолук у кольорах сірий, молочний, електрик, зелений, малиновий, теракот. Друге вдале поєднання – контрастне, коли головний убір є акцентом в образі та відрізняється від його переважних відтінків.

На перший погляд, може здатися, що процес підбору дуже складний, але не для наших експертів, які навчаються в Академії стилістів LuckyLOOK, щоб зробити Ваш шопінг швидким та якісним. Дотримуючись всіх правил підбору, враховуючи особливості Ваших рис обличчя, ваші уподобання та стиль в одязі, наші експерти легко зможуть надати Вам кілька трендових моделей головних уборів.

Приходьте на шопінг в магазини мережі LuckyLOOK і насолодіться професійною роботою стилістів та широким асортиментом трендових головних уборів для чоловіків та жінок.

Оцінка статті 5

Написати коментар

Оцінка
Схожі СТАТТІ
Рекомендовані ТОВАРИ
Акційні ТОВАРИ