Як відремонтувати окуляри?

08.06.2020

Попри використання сучасних технологій при виробництві сонцезахисних окулярів, цей аксесуар, як і раніше, залишається дуже крихким через тонкі деталі і вимагає дбайливого поводження. Насамперед ми рекомендуємо зберігати та транспортувати окуляри у спеціальних щільних чохлах-футлярах

Як полагодити окуляри?

Але все ж таки неприємні ситуації трапляються і тоді виникає питання «Як полагодити окуляри?». Однозначної відповіді немає, тому що все залежить від складності пошкоджень. Та іноді окулярам завдано такої шкоди, що їх відремонтувати вже неможливо.

Звичайно, перед покупкою краще уточнити можливість ремонту та гарантійного обслуговування в інтернет-магазині. Слід зазначити, що Бренд LuckyLOOK ретельно стежить за якістю окулярів і під час виробництва використовуються преміальні матеріали. Але, надаючи WOW-сервіс, ми максимально намагаємося відремонтувати ті пошкодження, які підлягають виправленню.

Ви можете звернутися в наші магазини для проведення дрібного ремонту, наприклад, якщо у Вас випав болт, розхиталися дужки або потрібне коригування носоупорів. Такі незначні виправлення ми виконуємо як для куплених окулярів, так і у придбаних в інших місцях.

А якщо ж пошкодження суттєві, то рекомендуємо звернутися до нас за експертизою, і якщо ремонт можливий, то ми з радістю подаруємо друге життя Вашим окулярам.

Але ми не рекомендуємо ремонтувати окуляри в домашніх умовах, краще довіритися експертам та спеціалістам з ремонту сонцезахисних окулярів.

Важливо запам'ятати кілька простих правил, які допоможуть зберегти Ваші окуляри у хорошому стані:

  • Зберігати та транспортувати окуляри у твердих чохлах-футлярах
  • Не носити окуляри на голові, адже це не обідок і не шпилька. Це правило допоможе зберегти правильну форму завушників
  • Знімати та одягати окуляри двома руками. Такий підхід забезпечить надійне кріплення дужок.

Дотримуйтесь цих правил, дбайливо ставтеся до своїх окулярів, і вони будуть тішити Вас тривалий час.

Оцінка статті 0

Написати коментар

Оцінка