Грайливі Кітті та їх історія

09.04.2020

Кітті або «Cat-eye», «Котяче око» одна з тих форм, яка вміло витримала випробування часом. Перші окуляри були створені у тридцятих роках відомою американською скульпторкою, дизайнером та засновником бренду окулярів тієї епохи. Проходячи повз салон з оптикою, бізнеследі зазначила, що вибір жіночних креативних моделей вкрай обмежений. І вже за рік, оптичні оправи сонцезахисних окулярів у формі Кітті, можна було побачити у вітринах магазинів.

У 50-60 окуляри повністю закріпилися на п'єдесталі популярності завдяки Мерлін Монро у фільмі «Як вийти заміж за мільйонера» ​​та Одрі Хепберн у фільмі «Сніданок у Тіффані». Красуні актриси насолоджувалися своїми образами в окулярах і поза сценою, а потім мільйони жінок змітали з прилавків магазинів екстравагантні, витончені, загадкові окуляри Cat-eye.


Рік за роком популярність цієї форми не згасає, їх обирають сучасні зірки, політичні діячі та інфлюенсери. І не дарма, адже модель Кітті повторює лінію брови та підкреслює лінію вилиць. Дозволяють залишатися грайливою та романтичною шляхом вигнутості оправи.

Експерти Lucky Look рекомендують поєднувати Кітті у роговій оправі з класичним романтичним стилем, в образах у стилях New look та гламур. Більш екстравагантні варіанти радимо одягати до образів у стилі еклектика, спорт-шик. Кітті в металевих оправах – ідеальний варіант для кежуал і смарт-кежуал образів.

Оцінка статті 0

Написати коментар

Оцінка